KONTO BANKOWE ZA GRANICĄ

KONTO BANKOWE W NIEMIECKIM BANKU DLA POLAKA

Dotychczas niemieckie banki skutecznie utrudniały polskim klientom korzystanie z ich usług, co było problematyczne szczególnie dla osób pracujących lub często podróżujących do Niemiec, a w zasadzie do całej strefy euro. N26 postanowił wyjść przed szereg, otwierając swoje podwoje dla klientów z Polski oraz kilku innych krajów Unii Europejskiej. Od teraz możecie posiadać pełnoprawny rachunek w walucie euro, prowadzony przez bank z licencją bankową wydaną w Niemczech. W związku z tym, środki zgromadzone w N26 objęte są w 100% gwarancją niemieckiego odpowiednika BFG, zatem do 100.000 euro (czyli grubo ponad 400.000 zł).

Wniosek o konto możecie złożyć na dedykowanej stronie N 26 zakładanie konta lub w aplikacji mobilnej N26 – The Mobile Bank. Aplikację możecie pobrać zarówno z Google Play, jak i App Store. Pomimo, że strona banku i aplikacja są po angielsku, cała procedura jest bardzo prosta. Ponadto możecie kliknąć prawy przycisk myszy i wybrać opcję przetłumacz na język polski. Tłumacz Google radzi sobie bardzo dobrze ze swoim zadaniem.

ZALETY:
KONTO bezpieczne od zajęć komorniczych
Konto idealne dla osób podróżujących po UE zarówno w celach prywatnych jak również biznesowych

Otwierając konto podaj kod poleceń a po otwarciu Bank doda ci 15 euro na konto. Jeśli wydasz 15 euro to bank zwóci Tobie 15 euro.
KOD POLECEŃ: krzysztw6896

A tutaj pełny link z polecenia do założenia konta: strona banku do założenia konta plus kod polecenia

Powodzenia 🙂