TRUDNY KREDYT

„Trudny kredyt” dość często spotykamy się z tym pojęciem. Najczęściej chodzi o trudności ze spłatą. Jednak z każdej sytuacji jest wyjście. Jeżeli więc masz problem ze spłatą bieżącego zadłużenia lub brak zdolności ze względu na dużą ilość zobowiązań lub chwilówek albo potrzebujesz na już środków na niezaplanowane wydatki, zgłoś się do nas, na pewno pomożemy.

Współpracujemy z naszymi ekspertami finansowymi co posiadają niezbędną wiedzę, jak również tak bardzo potrzebne w tym przypadku, doświadczenie, wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

W życiu zdarzają się różne sytuacje, jak na przykład chwilowy brak pieniędzy, najgorsze co może się stać, to wpłata po terminie, nie można dopuścić do takiej sytuacji, wiadomo Banki źle reagują na opóźnienia, dlatego szybka reakcja jest bardzo ważna.

Przekłada się to między innymi na uzyskanie lepszych warunków kredytowania. Przeprowadzamy klientów przez całą drogę beznadziejnej sytuacji, aby uporządkować finanse.

„Trudny kredyt” to taki, który z jakiś powodów ciężko jest otrzymać w oddziale banku.

W takiej sytuacji należy poznać przyczynę odmowy udzielenia pożyczki, analizujemy historię kredytową BIK co pokazuje nam przyczyny oraz wskazuje, jak postępować i co należy wykluczyć, aby nasz klient otrzymał kredyt.

Do tego pierwszym krokiem jaki klient robi to pobranie raportu BIK o sobie z Biura Informacji Kredytowej. Następnym krokiem jest wyszukanie banku, który zgodzi się udzielić kredytu i zaproponuje dobre warunki.

Zapraszamy też młode osoby dopiero co stające u progu dorosłości, które mają problemy z uzyskaniem kredytu. Banki boją się udzielać im pożyczek. Najczęstszym powodem odmowy jest brak historii kredytowej (z brakiem historii kredytowej u klienta to My doskonale sobie radzimy).

Wystarczy się z nami skontaktować i wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

OFERTA “TRUDNEGO KREDYTU” O ZASIĘGU KRAJOWYM!

Reprezentatywny przykład oferty “trudnego kredytu” udzielanego klientowi przez Bank:

Kwota kredytu: 20 000 zł
Okres spłaty kredytu: 48 miesięcy
Roczne oprocentowanie: 9.60%
Prowizja za uruchomienie kredytu: 0%
Roczna rzeczywista stopa oprocentowania RRSO (APR) 9,92%
Wysokości miesięcznej raty: 502,46zł